Zdravá desiata

Svetový deň výživy (16. október), sme si pripomenuli rôznymi aktivitami v rámci triednických hodín a tiež v rámci vyučovania v niektorých predmetoch. Zdravá desiata patrí medzi obľúbené celoškolské akcie.

Žiaci, spolu so svojimi triednymi učiteľmi, si počas 2. vyučovacej hodiny pripravili pestré a chutné jedlá plné vitamínov a živín. Následne si všetci spoločne vychutnali pripravené pochúťky v príjemnej atmosfére triednej komunity.

Veľké poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí prispeli tým, že zabezpečili kvalitné a zdravé suroviny. Spoločne sme si tak pripomenuli, aké dôležité je zdravé stravovanie a pestovanie dobrých návykov už od mladého veku.

Tešíme sa na ďalšie podobné akcie, ktoré nielen spájajú, ale zároveň podporujú zdravý životný štýl!

Warning: exif_imagetype(): Stream does not support seeking in /data/b/b/bbbd29f2-1789-4238-9857-b38152a423ca/zsmshorky.sk/web/wp-includes/functions.php on line 3312